Демонтажні та земляні роботи

Ремонтно-будівельна компанія «Вертикаль» зробить всю «брудну» роботу за вас та підготує майданчик будь-якої складності. Зробити демонтаж металоконструкцій на висоті – димова труба або башта, вирити траншеї під фундамент або просто знести старий будинок – це буденні задачі для працівників компанії «Вертикаль». Їх досвід у демонтажі та найвищому рівні земляних робіт у Чернігові є однією зі складових вашого успіху!

Оздоблювальні та ремонтні роботи

Ремонт – це завжди оновлення та новий етап у житті. Зробити його якісно та швидко вам допоможе ремонтно-будівельна компанія «Вертикаль»! Для її робітників немає нічого неможливого, а головне чітко поставлена задача. Дедлайнів дотримуються, а якість приємно вражає!

Проєктні роботи та дизайн

Дослідження будівлі і визначення стану несучих і огороджуючих конструкцій, надання замовнику експертний звіт про загальний стан будівлі – все це доволі легке завдання для ремонтно-будівельної компанії «Вертикаль». Вони встигли розробити в Чернігові далеко не один проєкт з утеплення фасаду, ремонту покрівлі або всієї будівлі, тощо. Звернувшись до компанії «Вертикаль» ви будете впевнені у відмінному результаті вашої співпраці!

Промисловий альпінізм

Промисловий альпінізм та різноманітні висотні верхолазні роботи є одним з основних видів діяльності ремонтно-будівельної компанії «Вертикаль». Завдяки сотням виконаних замовлень на висоті, ніхто в Чернігові не сумнівається у професіоналізмі та якісному виконанні своєї роботи працівниками компанії «Вертикаль».

Будівництво «під ключ»

Маєте ідею будинку своєю мрії, але не знаєте як втілити її в життя? Тоді вам варто звернутись до ремонтно-будівельної компанії «Вертикаль», якій немає рівних у Чернігові, особливо в цьому аспекті. У професійних будівельників даної компанії виключно індивідуальний підхід до кожного замовника!

Утеплення стін

Хочете економити на опаленні у Чернігові? Тоді вам допоможе ремонтно-будівельна компанія «Вертикаль», яка утеплить та пофарбує фасад вашої оселі, що дозволить взимку не викидати на повітря зайві кошти. Окрім цього, робітники компанії можуть зробити ремонт швів та стиків панелей багатоповерхівок. І все завдяки найбільш вигідним та термоефективним матеріалам, які відповідають високим критеріям «ціна-якість»!

Благоустрій території

Хочете зробити середовище навколо вас привабливим та красивим, завдяки певним маніпуляціям з деревами? Тоді сміливо звертайтесь до ремонтно-будівельної компанії «Вертикаль», яка точно знається на благоустрої в Чернігові. Її професіонали знають як спиляти або кронувати дерево, кронування, обрізати гілки, позбутись аварійного дерева, тощо. Роботи хлопці виконують як з власної автовишки, так і за допомогою професійного альпіністського спорядження.

Клінінгові послуги

Погодьтесь, брудні вікна завжди одразу кидаються в очі. Так, їх можна приховати занавісками, але тоді стає відсутнє природне освітлення. Це замкнуте коло може розірвати компанія «Вертикаль», яка надає одні з найбільш якісних послуг по мийці фасадів офісних будівель, торгівельних центрів, вікон у багатоповерхівках, тощо. З цим вам допоможуть професійні верхолази, які мають та вміють правильно використовувати альпіністське спорядження!

Зовнішня реклама

Будь-який бізнес у Чернігові хоче залучати до себе якомога більше нових клієнтів завдяки зовнішній рекламі. Але не кожен підприємець має можливість правильно та відповідно до всіх норм її розмістити, особливо у важкодоступних місцях. Для такої роботи, а саме монтажу верхолазами зовнішньої реклами на фасадах високих будівель або встановлення рекламних конструкцій на дахах будинків, існує чернігівська ремонтно-будівельна компанія «Вертикаль». Тільки її професіонали зможуть виконати подібні роботи будь-якої складності!

Вантажні перевезення

Ремонти, реконструкції, різноманітні демонтажні роботи – результатом таких робіт однозначно стає поява будівельного сміття, з яким часто дуже важко впоратись. Але замовивши у Чернігові послугу вантажного перевезення компанією «Вертикаль», ви завжди можете бути спокійні та впевнені, що зайвого на вашому майданчику точно не буде. Якщо ж ви хочете чогось позбутись на висоті кількох поверхів, то «Вертикаль» завжди готова надати послуги автовишки для таких потреб.